Asset Management a Správa Portfólia

Asset ManagementAsset Management alebo aktívna správa portfólia. Pre investorov realizujeme správu kapitálu na finančných trhoch formou kolektívneho investovania formou PAMM Účtov.

Investujte s nami na kapitálových trhoch. Jednoduchým spôsobom „kopírujte“ naše obchody. Asset Management je individuálny nástroj pre investorov, ktorí majú záujem o rozšírenie svojho portfólia s výnosom 3 – 6 % mesačne, teda 36 – 72 % p.a. Aktuálne zhodnotenie nájdete na Equity výkonnosť.

Na čele Asset Managementu stojí skúsený portfólio manažér s odbornými znalosťami a niekoľkoročnou praxou s obchodovaním na kapitálových trhoch.

Asset Management v praxi

Ako funguje Asset Management v praxi? Nosným pilierom kolektívneho investovania je poznanie profilu klienta. Ak investor prejaví záujem o službu Asset Management a PAMM účtu, bude kontaktovaný portfólio managerom za účelom spoznania jeho očakávaní. O Asset Managemente si prečítate aj na www.investopedia.com.

Portfólio manager potrebuje poznať:

 • rizikový profil klienta,
 • horizont vyplácania ziskov,
 • časový interval celkovej investície,
 • objem investovanej istiny.

Po zosúladení očakávaní, vysvetlení procesov fungovania a mechanizmov obchodných nástrojov odporúčame otvorenie a aktivovane účtu u renomovaného brokerského domu FXOPEN, trading konto ECN.

V prípade, ak ešte nie ste vlastníkom uvedeného účtu, poskytneme vám support pre jeho úspešné otvorenie a nastavenie.

Otvorenie účtu spočíva v 3 krokoch:

 1. Registrácia – vyplnenie on-line formuláru osobnými / firemnými údajmi a potvrdenie aktivačného linku cez e-mail.
 2. Verifikovanie dokumentov – spočíva v elektronickom odoslaní osobných / firemných dokumentov (ID, proof address, bank statement a iné). Brokerský dom verifikuje odoslané dokumenty a aktivuje účet zvyčajne do 48 hodín.
 3. Prevod peňazí – po úspešnej aktivácií účtu môžete vykonať prevod peňazí.

Samotný prevod finančnej čiastky na účet je možné realizovať niekoľkými spôsobmi. A to bankovým prevodom, kreditnou / debetnou kartou alebo elektronickou peňaženkou (Skrill, Neteller, Payza a iné). Viac info na Deposit.

Asset Management a prvé obchody

Po úspešnom aktivovaní účtu a prevode peňažných prostriedkov na daný účet ste opätovne kontaktovaný portfólio managerom za účelom posledného nastavenia a spárovania vášho účtu s naším.

Portfólio manažér váš účet priradí do kolektívneho investovania nášho Asset Managementu a následne povolíme automatické „kopírovanie“ obchodných transakcií, ktoré sami realizujeme na vlastných účtoch.

To znamená, že klient reálne nezasahuje do obchodného účtu, všetko je plne automatizované a rozhodnutia o otváraní a zatváraní obchodov robí portfólio manažér.

Dôležité:

Investor je počas celej doby vlastníkom účtu a peniaze sú na účte investora. Z našej strany nie je oprávnenie a ani dosah na vykonanie akýchkoľvek prevodov súvisiacich s vyplatením peňazí.

Sledujte svoje portfólio online

Všetky otvorené a zrealizované obchody sú k dispozícií online, 24 hodín denne. Sledovať vývoj svojho účet môžete cez mobilnú aplikáciu Meta Trader4 alebo prostredníctvom web stránky.

Výpisy všetkých obchodov ako aj realizovaného zisku / straty dostávate taktiež e-mailom na dennej báze.

Výhody Asset Managementu

 • Investičné riziko je aktívne riadené.
 • Vložené prostriedky sú k dispozícií kedykoľvek.
 • Rizikový profil každého klienta je individuálne nastavený.
 • Aktíva spravujú profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami na kapitálových trhoch.

Z praxe máme skúsenosť, že dokážeme viac ako 95 % investorom naplniť ich očakávania. Asset Management je vhodný pre investorov, ktorí majú záujem investovať sumu viac ako 10.000 EUR / USD.

 

Asset Management

Asset Management a súvisiace články

 

Asset Management FAQ

 • Q: 22.5.2017 – Dobrý deň, ako je to so zdaňovaním výnosov? Vyplácate tieto výnosy už zdaňované? Mal by som záujem ako fyzická osoba o investovanie, čo všetko sa ma bude dotýkať?
  • A: Výnosy asset management z kapitálových trhoch sú považované za príjem, takže za štandardných okolností je potrebné tento zisk zdaňovať. Avšak existujú legálne metódy, ako túto daň eliminovať a vyplácať si zisky. Jedna výborná možnosť je použitie elektronických peňaženiek, ako je Skrill, či Neteller. Viac info poskytneme pri konkrétnom prípade.