Členstvo v klube podnikateľov

Členstvo v klube podnikateľovStaň sa súčasťou klubu START SOLUTIONS™ aj Ty. Združujeme podnikateľov, vizionárov, realizátorov a investorov.

Developujeme nové projekty, hľadáme nové riešenia, pravidelne sa stretávame a diskutujeme o podnikateľských aktivitách členov.

V Privátnom Klube Podnikateľov vytvárame nové združenia, odovzdávame si kontakty a pomáhame tvoriť úspešnejší biznis.

Diskusie vedieme za účasti právnikov, ekonómov, marketingových špecialistov a investorov. Riešime otázky z praktických skúseností, ktoré ako podnikatelia dostávame od života.

Rozširujeme neustále partnerstvá, zaoberáme sa korporátnym lobingom a poznáme motto: Riešenie nie je súťaživosť, ale spolupráca.

Sme kópiu 5 ľudí s ktorými sa najviac obklopujeme. Alebo inak, ukáž nám tvojich 5 najbližších priateľov a my ti povieme, kto si.

Neustále rozširujeme prirodzeným a neformálnym spôsobom členskú základňu a tak dokážeme prinášať dlhodobé výhody pre všetkých.

Kto sú členovia klubu

Členstvo v klube je rozdelené na dve kategórie:

  • Člen JUNIOR: člen, ktorý je súčasťou klubu za účelom jeho osobného rastu, pričom prináša svoju hodnotu viac ako poslucháč, než ako odborný konzultant. Sú to väčšinou osoby, ktoré majú záujem využívať skúsenosti a kontakty členov SENIOR.

 

  • Člen SENIOR: člen, ktorý je súčasťou klubu za účelom odovzdávania skúsenosti, informácií a možných kontaktov. Prezentuje v diskusiách svoje odborné znalosti, ponúka nové riešenia problémov a chápe myšlienku: dnes pomôžem tebe, pretože zajtra môžem potrebovať tvoju pomoc sám.

 

Senior členmi klubu, ktorý sa pravidelne zúčastňujú stretávania sú odborníci z oblastí:

Asset Management
SEO a PPC Marketing
Právny špecialista

Personálny poradca
Konzultant na Euro fondy
Psychológ osobnosti

Investori
Poradca na dane a účtovníctvo

 

Staň sa členom klubu a zdieľaj svoje zážitky. Využívaj výhody, ktoré ponúkame a rozširuj svoje obzory.

Členstvo v klube podnikateľov