Virtuálne sídlo spoločnosti pre firmy

Virtualne sidlo spolocnosti pre firmyVirtuálne sídlo spoločnosti pre firmy je najčastejšou sprievodnou službou, ktorú požadujú klienti pri kúpe už hotovej ready made spoločnosti alebo pri založení spoločnosti.

Virtuálne sídlo firmy predstavuje veľmi dôležitý údaj. Zo zákona musí každá spoločnosť mať sídlo, ktoré sa zapisuje do obchodného registra.

Zároveň je aj sídlo firmy jedným z kľúčov, podľa ktorého zákazníci posudzujú „veľkosť“ spoločnosti. Z tohto dôvodu doporučujeme zvoliť si niektorú z prestížnych adries priamo v centre Bratislavy alebo Prahy.

Nie každý má záujem umiestniť sídlo spoločnosti na vlastnú adresu, či už kancelárie, domu, resp. bytu. Pre rôzne dôvody využívajú osoby konajúce v mene spoločnosti službu virtuálne sídlo firmy.

„Zákony vo viacerých krajinách veľmi sťažujú prepustenie zamestnanca z dôvodu jeho lenivosti. Ale podnikatelia sú prepúšťaní každý deň – vyhadzuje ich trh. Podnikanie netoleruje lenivosť.“ (Robert Kiyosaki)

Virtuálne sídlo firmy

Virtualne sidlo firmyTzv. Euronovelou Občianskeho zákonníka z roku 2009 je teraz umožnené úplne legálne zriadiť Virtuálne sídlo alebo virtuálnu kanceláriu, hoci sa spoločnosť na tejto adrese fyzicky nezdržuje.

Tento koncept vychádza zo slobody podnikania firiem po celej Európskej únii.

Na rozdiel od konkurenčných firiem NEPOSKYTUJEME sídla spoločnosti v pivnici, kočikárni, kumbále, sklade či inom nevhodnom priestore.

Sídlo firmy v pivnici so sebou prináša riziko zrušenia spoločnosti zo strany obchodného súdu, rovnako ako skutočnosť, že spoločnosť nemá na adrese svojho sídla poštovú schránku a neprijíma tu korešpondenciu.

Profi spoločnosti poskytujú sídlo iba v bytových domoch či nebytových priestoroch vedených ako kancelárie, preberajú klientovi poštu a plnia ostatné povinnosti spojené s poskytovaním sídla spoločnosti.

Výhody virtuálneho sídla spoločnosti

Vyhody virtualneho sidla spolocnostiSlužba virtuálneho sídla pre firmy je medzi našimi klientmi veľmi populárna. Ak sa klient rozhodne využiť naše služby, má istotu, že sa nebude jednať o žiadnu virtuálnu kanceláriu bez administratívnej podpory.

V rámci poskytnutého sídla máte k dispozícii všetky výhody virtuálneho sídla, a to najmä:

  • adresa firmy na prestížnej a zvučnej adrese,
  • zníženie nákladov na sídlo spoločnosti,
  • profesionálny firemný imidž a tomu zodpovedajúca adresa spoločnosti,
  • uskutočnenie aj krátkodobého podnikateľského projektu, kedy nepotrebujete či nechcete mať prenajatú vlastnú kanceláriu,
  • anonymita podnikania vo veľkom meste.

Virtuálne sídla a virtuálne kancelárie definitívne otvorila euronovela občianskeho zákonníka. Na každej poskytovanej obchodnej adrese sú automaticky naplnené všetky podmienky, ktorými vymedzujú sídlo spoločnosti všeobecne záväzné právne predpisy.

Virtualne sidlo spolocnosti pre firmy