Pracovné ponuky – Obchodný zástupca

Pracovne ponuky

Staň sa súčasťou nášho tímu a využi aktuálne obchodné príležitosti. Do existujúceho tímu hľadáme za účelom rozšírenia partnerov nových obchodných zástupcov pre projekt Asset Management.

Si obchodník telom aj dušou?

Poď medzi nás! Hľadáme obchodných zástupcov – reprezentantov v regiónoch na celom Slovensku (kraje: Bratislavský, Trnavský, Trenčiansky, Nitriansky, Banskobystrický, Prešovský, Košický).

Spolupracujeme s osobnosťami, ktoré majú ambície sa neustále posúvať a byť v kontakte v tíme s pozitívnym smerovaním.

Ak miluješ ľudí a máš zápal pre obchodovanie, ponúkame Ti pôdu pre uplatenie. Pridaj sa do nášho tímu a spolupracuj na kreatívnych projektoch.

Úloha obchodného zástupcu

Staráš sa o pridelených partnerov, zabezpečuješ novú akvizičnú činnosť v regióne a zúčastňuješ sa na spoločenských aktivitách. A k tomu dostávaš pozvánky na rôzne eventy, zábavu a akcie, ktoré organizujeme 🙂

Našou víziou je budovať skvelý a výkonný tím ľudí. Na výsledku pracujeme spoločne. No zároveň si za svoje nasadenie nesieš samostatnú zodpovednosť.

Vždy rešpektujeme Tvoju osobnosť a podporujeme rozvoj tvojho talentu. Poskytujeme priestor na rast nových myšlienok a vytváranie individuálnych hodnôt.

Spolupracuj s nami a získaš

  • pravidelné školenia “soft skills” (Koučing a Self-koučing v praxi života, Komunikácia, Rétorika a asertivita, NLP Programovanie mysle a života a iné),
  • pravidelné teambuildingy a účasť na voľnočasových aktivitách,
  • spoluprácu na pri zavádzaní lukratívnych projektov,
  • knowhow od úspešných predajcov,
  • mentorskú podporu a motiváciu.

Provízie a odmeňovanie

Uvedomujeme si, že obchodný tím je jedným z kľúčov funkčnej organizácie. Našich obchodníkov si vysoko vážime a ponúkame provízne systémy rozdelené na dve úrovne. U nás získavaš:

  • jednorazovú províziu za každého nového klienta,
  • každý mesiac opakujúcu sa províziu vo forme vyplácania podielu na zisku z každého klienta.

V praxi to znamená, že obchodník si s každým novým obchodom vytvára nepriamo aj pasívny príjem z opakujúcich sa provízií.

Obchodný zástupca sa priamo podieľa na rozdeľovaní zisku spoločnosti. Tak môže dostávať aj niekoľko rokov opakujúcu sa províziu za jedného a toho istého klienta.

Daj nám o sebe vedieť

Oslovila Ťa ponuka? Daj nám o sebe vedieť. Sme presvedčení, že správna spolupráca je prínosom pre všetky zúčastnené strany.

Pracovne ponuky - Obchodny zastupca