Referencie

Sme spokojní. Môžeme sa spoľahnúť a naviac v oblasti daní myslia za nás, čo pre nás vytvára pridanú hodnotu vo viacerých smeroch. Šetríme čas, peniaze a môžeme sa venovať našim prioritám.

Mgr. Peter Bobik, konateľ a majiteľ pbkon s.r.o.

 

We have been receiving financial services from Emineopartners since 2009 and would like to confirm that the services we have received were always correct, on time, adequate and professional. In addition to that the attitude of people providing the services is absolutely friendly, always ready to help and flexible for business people who are always running out of time. This peace of mind is worth a lot and therefore I would like to recommend Emineopartners further without any hesitation.

Nasrin Davis, executive of SwissInnovision s.r.o.

 

Vaše služby majú tú najvyššiu úroveň profesionality, expertízy a kvality. Pracujete s maximálnym nasadením a vždy sa snažíte 100 percentne vyriešiť všetky problémy klienta alebo zabrániť aby vôbec vznikli. Tak s Vami ako aj s Vaším tímom sa nám tiež vynikajúco spolupracuje.

Doc. Ing. Ivan Perlaki, CSc. konateľ a majiteľ  spoločnosti Ivan Perlaki Consulting, s.r.o.

 

Náš spoľahlivý partner v oblasti účtovníctva a mzdovej agendy. Vzhľadom na to, že používame účtovný SW, ktorý ja nainštalovaný v našej lokálnej sieti chodia Vaši zamestnanci spracováť účtovníctvo priamo ku nám do prevádzky – čo nám maximálne vyhovuje.

Dávid Markovič, hlavný technik Svet Pokladní

 

Ďalšie referencie zo SR a ČR

 

Mgr. Lenka Fűssiová, SIMEDAP FLOW s.r.o.

,,chtěla bych poděkovat za velmi dobrou spolupráci, byla, jak jste slíbili a to mě těší! Mgr. Lenka Fűssiová, jednatel společnosti SIMEDAP FLOW s.r.o..

 

Miloš Rotter, BONO COMPANY s.r.o., slovenská ready made s.r.o., BONO COMPANY s.r.o.

Vaše společnost je opravdu profesionální. Veškeré služby, které jsem si u Vás objednal, byly bez problémů a průtahů vyřízeny. Moje požadavky byly obratem doplněny a zařízeny. Prostě jsem rád, že jsem narazil na profesionály, se kterými je radost spolupracovat. Vaše služby vřele doporučuji.

 

Ing. Martin Malaník, SMARTEN DEFT s.r.o.

,,“Díky za spolehlivé a vstřícné jednání při vyřizování všech náležitostí kolem nově zakládané společnosti. Obzvláště za dodržení všech slíbených termínů a to i při založení mimopražské společnosti. SMARTEN DEFT s.r.o.“

 

Ing. Jiří Matras, JAMESONCOM.CZ s.r.o.

„Velice rychlé a profesionální jednání. Snaha maximálně vyjít vstříc zákazníkovi. Velká spokojenost. Jak by se krásně žilo a podnikalo, kdyby všude vše fungovalo jako ve firmě start-solutions.eu. Ing. Jiří Matras, jednatell společnosti JAMESONCOM.CZ s.r.o.“

 

Jan Chroustovský, LEGEA Česká republika

,,Děkuji za profipřístup, kterého se nám od Vaší společnosti dostalo…“

 

Predrag Ivanović, Wabash Consulting Group s.r.o.

,,Během otevírání  nové firmy jsem  kladl důraz na rychlost a úroveň služby. Společnost mne zaujala velkým  množstvím  informací a užitečných  rad. Otázky, které jsem měl, byly tím pádem dopředu zodpovězené a tím byl zefektivněn i samotný proces otevírání firmy. Osobni setkáni se členy týmu mne jen utvrdilo v mém pozitivním dojmu. Tak, jak mi byl celý proces vysvětlen a časově nastíněn, byl skutečně následně zrealizován. Vzhledem  k výše uvedenému  mohu doporučit každému, kdo potřebuje otevřít podnikání rychle, efektivně a neztrácet se v labyrintu administrativních požadavků. Predrag Ivanović, jednatel společnosti Wabash Consulting Group s.r.o.“

 

Plamena Pavlova, POLYNA GROUP 7 s.r.o.

,,Děkujeme celému týmu, jste skvělá společnost a i díky Vám POLYNA GROUP 7 s.r.o. již existuje! Jsme velice spokojeni a můžeme jen doporučit každému.“