SEO Optimalizácia

SEO OptimalizaciaSEO Optimalizácia pre vyhľadávače. Zobrazuje sa váš web inde ako na prvých pozíciach a málo predávate?

Dostaneme váš web na predné pozície vo vyhľadávačoch, a tým navýšime vaše obraty. Chcete teda viac predávať?

Náš tím odborníkov na SEO Optimalizáciu je zaručená cesta, ako prirodzeným spôsobom získate nových zákazníkov na www stránky.

Naši odborníci na SEO sú držitelia GOOGLE certifikátov. Držíme kontakt s najmodernejšími trendmi v SEO problematike. O kvalite našej práce sa najlepšie presvedčíte na SEO Referencie.

SEO Optimalizácia

Klienti tomu hovoria rôzne. Stretávame sa s pojmom seo optimalizácia webu, seo konzultácie, seo služby, seo web, optimalizácia seo, tvorba spätných odkazov, linkbuilding.

Všetci tým ale majú záujem dosiahnuť spoločný cieľ. Chcú dostať svoj web na horné pozície vyhľadávačov a vďaka tomu prirodzene viac zarábať.

SEO Optimalizácia je systematický beh web stránky na dlhú trať. Samotná optimalizácia pozostáva z množstva malých krokov.

Aby sme váš web dostali na popredné pozície, musíme najprv urobiť vstupnú analýzu, tzv. SEO Audit. Zistíme, či daná stránka je z hľadiska tzv. On-Page a Off-Page faktorov pripravená na vzostup vo vyhľadávačoch. Audit On-Page a Off-Page poskytujeme zdarma.

SEO Optimalizácia a uplatnenie

Ná základe výsledkov SEO Auditu získame obraz o silných a slabých miestach vašej stránky. Následne spoznávame detailne váš biznis a zistíme, na aké kľúčové slovo alebo slová máte potenciál získať zákazníkov.

Toto je veľmi kľúčová oblasť pre celkový úspech SEO. Preto samotné analýzy kľúčových slov diskutujeme priamo s majiteľmi firiem.

Analyzujeme konkurenciu a ich referenčný popis služieb či tovarov. Skúmame správanie vašich návštevníkov, zisťujeme ich očakávania a hľadáme riešenie na uspokojenie ich potrieb.

Následne začíname systematicky pracovať na oprave web stránky a implementovať štandardy, ktoré sú potrebné pre jej správnu On-Page funkčnosť.

Po úspešnom On-Page prechádzame na Off-Page Optimalizáciu. Súčasťou je tvorba kvalitného obsahu zaoberajúceho sa predmetom vášho biznisu a získavanie nových relevantných odkazov z tretích strán, práca s návštevníkmi na sociálnych sieťach, získavanie referencií a mnoho ďalšieho.

Kontaktujte nás a my sa pozrieme na váš web. Urobíme zadarmo jeho analýzu a následne vám oznámime ďalšie podrobnosti potrebné pre začatie spolupráce, ktorá vám prinesie väčšie príjmy.

 

Trvá to len pár mesiacov. A vaša stránka po kvalitnej SEO Optimalizácii viac predáva.

 

 

SEO Optimalizacia