Predaj zadlženej sro spoločnosti

Predaj zadlzenej sroPredaj zadlženej sro či iného typu Obchodnej spoločnosti, akými sú akciová spoločnosť, komanditná spoločnosť, verejná obchodná spoločnosť a jednoduchá spoločnosť na akcie.

Mnoho zaujímavých podnikateľských zámerov končí neúspechom vo forme stratového podnikania a zadlženia spoločnosti.

Tieto príbehy sú o to smutnejšie, že za vzniknutým dlhom firmy často nestojí zlé vedenie, ale vonkajšie okolnosti.

Vonkajšie okolnosti ako napríklad Druhotná platobná neschopnosť odberateľov alebo neschopnosť či dokonca zámerné poškodzovanie zamestnávateľa zo strany zamestnancov.

„Odberatelia nám neplatili a vďaka tomu sme sa dostali do druhotnej platobnej neschopnosti. Dotoval som firmu dlho, ale už na to nemám energiu ani nervy.“
Karol – podnikateľ v stavebníctve

Predaj zadlženej spoločnosti

Predaj zadlzenej spolocnosti

Stresuje vás tlak veriteľov, hrozba insolvencie alebo zodpovednosť za neúspech vašej firmy? Pripravuje vás to o čas a psychické zdravie?

Máme pre vás funkčné riešenie. Poôžeme vám zabezpečiť sprostredkovanie kúpy obchodného podielu. Prenechajte všetky problémy vašej spoločnosti na nás.

V spolupráci s partnermi z radov advokátov riešime prevod obchodného podielu, zmenu konateľov a nové sídlo pre akýkoľvek typ spoločnosti, aj zadlženej.

Zabezpečíme sprostredkovanie kúpy zadlženej s.r.o., a.s., k.o.s., v.o.s., j.s.a..

Prevezmeme všetky záväzky spoločnosti a realizujeme výmenu štatutárnych zástupcov spoločnosti za nových investorov.

Kúpa zadlženej s.r.o.

Kupa zadlzenej sroČo znamená kúpa zadlženej spoločnosti v praxi? Spolupracujeme s reálnymi investormi, ktorí kupujú slovenské a české spoločnosti za účelom ich ďalšej Revitalizácie. Kúpu týchto spoločností realizujú s víziou ich ďalšieho rozvoja, ako aj rozvoja obchodných aktivít.

V spolupráci s M&A ALIANCE realizujeme aj predaj spoločností pre Ruských investorov.

Ponúkame funkčné riešenie predaja a kúpy spoločnosti výlučne v rámci platnej legislatívy, ktoré vás ako štatutárneho zástupcu firmy zbaví akýchkoľvek záväzkov vyplývajúcich z danej funkcie ustanovených v Obchodnom zákonníku.

Záchrana majetku zadlženej spoločnosti

Zachrana majetku zadlzenej spolocnosti

V prípade, ak spoločnosti hrozí exekúcia, alebo sa už dostala do exekúcie, nevešajte hlavu a Kontaktujte nás.

Vďaka nadobudnutým skúsenostiam vám za podmienky včasného konania môžeme zachrániť hnuteľný aj nehnuteľný majetok, ktorý podlieha exekúciám.

Sprostredkujeme kúpu a predaj akejkoľvek spoločnosti s dlhom.

  • Nesľubuje, čo nesplníme.
  • Konáme s istotou a v súlade s právnymi predpismi SR.
  • Sprostredkujeme odkúpenie akejkoľvek zadlženej firmy.
  • Zbavíme vás všetkých vzniknutých problémov.

Vyriešte problémy svojej problémovej spoločnosti raz a navždy!

Predaj zadlzenej sro spolocnosti

Súvisiace články

Predaj zadlzenej firmy FAQ

  • Q: 3.7.2017 – Mám na sro, ktorá je stará asi 1 rok. Firma bola založená pretože sa rysovala jedná obchodná činnosť ku ktorej však neprišlo. Chcem sa teda opýtať, ako sa dá táto spoločnosť ukončiť. Budem budúci rok musieť platiť aj poplatok za daňovú licenciu? Ďakujem.
    • A: Spoločnosti zriadené podľa obchodného zákonníka je možné „zrušiť“ viacero spôsobmi. Pre Vás, keďže spoločnosť nemá žiadne záznamy, tak ideálnym riešením je predať túto spoločnosť za účelom ďalšieho jej pokračovania v činnosti. Ide o najjednoduchšiu a zároveň najrýchlejšiu formu, ako sa spoločnosti zbavíte. Dokážeme zabezpečiť sprostredkovanie predaja a kúpy spoločnosti.